MÖBLER / Bord / Salongsbord 14204223
nr 1420 4223
Salongsbord
Nyrokoko, Valnöt. Bredd: 120, djup: 70 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:42:45
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)